Main menu

O firmie

Poszukujesz schodów skrojonych na miarę Twojego domu? Skorzystaj z wiedzy ludzi, którzy wykonali już tysiące zleceń i posiadają własne, odpowiednio przygotowane drewno, świetnie nadające się do budowy wspaniałych i cichych drewnianych stopni.

Projektujemy, wykonujemy i montujemy schody. Od Wrocławia do Legnicy, od Dolnego Śląska po Francję – nasi klienci wspinają się po naszych schodach w swoich wymarzonych domach.

Moda na Drewno

Tworzenie zorganizowanego zespołu stolarskiego to bardzo ważne przedsięwzięcie, które skutecznie realizujemy już 20 lat. Podobnie jak dobre urządzenie, grupa ludzi musi się dotrzeć, szczególnie jeśli chodzi o delikatną i jednocześnie trwałą materię drewna.

W Legnicy działamy od 1993 roku i od tego czasu nasza marka stała się rozpoznawalną nie tylko na Dolnym Śląsku, ale również za granicami naszego kraju. Zrealizowaliśmy ponad 1000 zleceń na schody, współpracując m.in. z klientami z Francji i Niemiec.

Wszelkie referencje udostępniamy na Państwa życzenie. Prosimy obejrzeć i porównać znajdujące się na zdjęciach schody, które zdobią domy Polkowic, Głogowa, Lubina, Legnicy czy Wrocławia.

Nowoczesność czy ślad antyku – połączymy je z Twoimi wymaganiami, konstruując schody idealnie dopasowane do charakteru Twojego domu. W jaki sposób?

Technologia w służbie sztuki

Drobiazgowość połączona z finezją dawniej była dostępna tylko wybitnym jednostkom. Dziś została rozpowszechniona dzięki technologii, która zmniejsza ryzyko błędu do niezbędnego minimum.

W naszej pracy nad Twoimi schodami wykorzystujemy technikę komputerowego frezowania CNC (z ang. Computerized Numerical Control, czyli obrabiarka sterowana numerycznie). Precyzyjność przestała być jedynie domeną mistrzów stolarstwa. Ułatwiła ziszczenie się najbardziej śmiałych wyobrażeń o schodach. Produkty wykonywane w ten sposób nie zaskoczą takimi „niespodziankami” jak szpary czy trzeszczenie. Łukowe elementy są zaś starannie wyprofilowane.

Dzięki projektom komputerowym możemy utworzyć symulację budowy i nanieść na nią projekt schodów. W Legnicy, gdzie mieści się nasz salon, możesz obejrzeć schody w Twoim wirtualnym domu. Oprogramowanie Compass Cad 10 zostało stworzone do wykonywania projektów nakreślonych według indywidualnych potrzeb klientów.

Zobaczysz schody ze wszystkimi szczegółami w trójwymiarowej przestrzeni, wzbogaconej o fakturę i barwę drewna, które wybrałeś jako budulec.

Obejrzyj naszą ofertę, by odnaleźć właściwe schody. Głogów, Lubin, Polkowice – mieszkańcy wielu miast korzystają z naszych dzieł sztuki. Zadzwoń, tel. 76 722 16 26 (biuro), 504 898 222, 504 658 222.

Moda na Drewno
Schody drewniane dla Wrocławia i całego Dolnego Śląska

  • Facebook